WIANKI 22.06.2019      KLIKNIJ I KUP BILET JUŻ DZIŚ!

NAJKRÓTSZA NOC W ROKU WARTA UCZCZENIA! 

Już 22. czerwca w ogrodzie Hotelu Uniejów**** ecoActive&Spa malowniczo położonym nad rzeką Wartą otwarta zostanie brama, która przeniesie Państwa do niezwykłego bajecznego świata wypełnionego magicznym nastrojem, ciepłym światłem, tętniącą życiem muzyką, ale przede wszystkim znakomitym jedzeniem.

Noc Kupały to stare słowiańskie święto ognia i wody, słońca i księżyca, płodności, radości, urodzaju i miłości. My tego dnia chcielibyśmy zaprosić Państwa do innego wymiaru – będzie to podróż kulinarna w towarzystwie magicznego otoczenia - zaaranżowanej malowniczej scenerii, znakomitej muzyki, kwiecistych wianków, luster, świec oraz unoszącej się w powietrzu woni palonych w ognisku ziół. Dzięki wyśmienitej kuchni  Szefa Restauracji La Regina Mateusza Mika gwarantujemy niezwykłe doznania kulinarne. Menu ułożone specjalnie na ten wieczór to dania dawnej kuchni polskiej bazującej na tym, co zrodziła ziemia podane we współczesnym zaskakującym wydaniu. Będzie to pięciodaniowa kolacja degustacyjna z amuse bouche i intermezzo podczas której spróbujecie Państwo m.in. faszerowanego kwiatu cukinii, czy ptactwa dzikiego. Dla naszych Gości przewidzieliśmy również prezenty oraz loterię wizytówkową, podczas której rozlosowane zostaną atrakcyjne Vouchery do wykorzystania w Hotelu Uniejów**** ecoActive&Spa oraz Hotelu*** Browar Wiatr.

Tego dnia zapewnimy oprawę muzyczną w najlepszym wydaniu. The Nice – Live Music Band swoim repertuarem umili Państwu czas spędzany w naszym magicznym ogrodzie. Mocny skład dęty oraz ujmujący wokal stanowić będą doskonałe tło dla tego wydarzenia.

Na imprezę kulinarną Wianki zaprasza również Partner wydarzenia – Browar Wiatr w Uniejowie zapewni Państwu degustacje najlepszego rzemieślniczego piwa. Już teraz zachęcamy do spróbowania piwa Wianki uwarzonego specjalnie na to wydarzenie. Charakterny blond ale został złagodzony miodem spadziowym, a dodatek hibiskusa i werbeny cytrynowej nadał mu niezwykłego smaku i aromatu.

O wydarzeniu będziecie mogli Państwo przeczytać w dwutygodniku Gala oraz czerwcowym wydaniu National Geographic Traveler. Partnerem medialnym wydarzenia będzie również MeloRadio.

Wianki pod gołym niebem to kwintesencja wszystkiego, co najlepsze w Hotelu Uniejów**** ecoActive&Spa. Dajcie się ponieść naszej wyobraźni.

DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH BILETEM WRAZ Z NOCLEGIEM SPECJALNIE PRZYGOTOWANY PAKIET:

W pakiecie:

  • 1 nocleg;
  • Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego;
  • Pięciodaniowa, serwowana kolacja w dniu przyjazdu;
  • Degustacyjne alkohole;
  • Wieczór umili zespół THE NICE/ Live Music Band.
  • Możliwość przedłużenia doby do godziny 16:00*

Ponadto:

  • ogólnodostępna strefa Wellness (niewielki basen rekreacyjny, sauna sucha, wewnętrzna balia z wodą termalną)

Cena pakietu:

Typ pokoju

Zakwaterowanie

Cena

Cena za osobę bez noclegu

Standard

2 os. w pokoju

947,00 zł

279,00 zł

Standard

1 os. w pokoju

618,00 zł

 

Superior

2 os. w pokoju

997,00 zł

 

DeLux

2 os. w pokoju

1157,00 zł

 

Ceny nie zawierają opłaty uzdrowiskowej 4,00 zł/osobę/dobę i jest płatna gotówką bezpośrednio w hotelu recepcji.

Opłata upoważnia do 20 % rabatu na bilety wstępu w Kompleksie Termalno-basenowym Termy Uniejów.  

Warunki:
Dzieci do 6 lat bezpłatnie.
Dzieci 6-12 lat 50% ceny.
Dzieci od 12 lat oraz dorośli 100% ceny.

*Możliwość przedłużenia doby w zależności od dostępności pokoju.

Hotel Uniejów ecoActive&Spa zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w ofercie pakietowej.
Hotel poinformuje w dniu rozpoczęcia pakietu o godzinach imprez towarzyszących oraz posiłków.
Warunkiem rezerwacji jest dokonanie wpłaty 90% ceny w terminie wyznaczonym przez pracownika recepcji.
Na wypadek rezygnacji, wpłata nie podlega zwrotowi.

Mama i Córka
Mama i Córka
Pakiet stworzony specjalnie dla dwóch najbliższych sobie osób, czyli MAMY i CÓRKI. Zapraszamy Was drogie panie na kompleksową pielęgnację duszy i ciała w UniejówThermalSpa.
ThermalBeauty
ThermalBeauty
Pakiet ThermalBeauty stanowi intensywny plan terapeutyczny dla Twojej twarzy i ciała. To także rozkosz dla podniebienia o którą zadbają nasi doskonali kucharze. W Hotelu Uniejów ecoActive&Spa spędzisz wyjątkowe dni i powrócisz naładowany pozytywną energią.
Uniejów Thermal Spa Weekend
Uniejów Thermal Spa Weekend
Poczuj, zasmakuj i zostań z nami jak najdłużej. A gdy wyjedziesz, niech wspomnienia o nas na długo pozostaną w Twej głowie.
DaySPA Hotel Uniejów
DaySPA Hotel Uniejów
Pragniesz relaksu? Chcesz zrobić coś jedynie dla Siebie? Nasi terapeuci dostosują zabiegi do Twoich potrzeb.
Męski Wypad w stylu Hotel Uniejów
Męski Wypad w stylu Hotel Uniejów
Zapraszamy na kąpiel piwną w drewnianej balii na tarasie oraz do CoffeeClubu z atrakcyjną ofertą whisky i burbonów.
Termalna Odnowa
Termalna Odnowa
Pakiet Termalna Odnowa to kompleksowy plan terapeutyczny, który pozwoli dodać sił witalnych Twojemu organizmowi w jeden weekend. Bogaty w zabiegi pakiet SPA oraz wyjątkowa kuchnia restauracji LaRegina pozwoli w pełni się zregenerować.
Walentynki cały rok
Walentynki cały rok
Zapraszamy do spędzenia Walentynek z ukochaną osobą w Hotelu Uniejów ecoActive&Spa. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy moc atrakcji!
Dzień Kobiet w Uniejowie
Dzień Kobiet w Uniejowie
Serdecznie zapraszamy wszystkie cudowne Kobiety ze swoimi partnerami, przyjaciółkami, koleżankami, bądź córkami do miłego spędzenia czasu w Hotelu Uniejów ecoActive&Spa. Podczas pobytu w naszym hotelu przygotowaliśmy wiele atrakcji.
WEEKEND CZERWCOWY 3 dni/ 2 noce
WEEKEND CZERWCOWY 3 dni/ 2 noce
Zapraszamy do spędzenia długiego, czerwcowego weekendu w Hotelu Uniejów ecoActive&Spa. Dla Gości spędzających u nas długi weekend mamy ciekawe propozycje.
WIANKI - najkrótsza noc w roku
WIANKI - najkrótsza noc w roku
Zatrzymaj się i zapamiętaj ten wieczór na długo. Zapraszamy na wyjątkowy wieczór, przenieś się do magicznego, bajecznie ozdobionego ogrodu, gdzie niezwykła atmosfera, muzyka, śmiech i radość zagości w Twoim sercu.