Wielkanoc  11.04-13.04.2020 689,00 zł od osoby

Zapraszamy Państwa do spędzenia niezapomnianych Świąt Wielkanocnych w Rodzinnej atmosferze w Hotelu Uniejów**** ecoActive&Spa w Uniejowie. 

Obfite bufety, pyszne jedzenie, domowe wypieki, rodzinna atmosfera, indywidualne podejście do Gości, świąteczne dekoracje - to wszystko sprawi, że poczujecie się Państwo wyjątkowo.

W pakiecie:

  • Noclegi w komfortowym pokoju;
  • Śniadania w restauracji LaRegina, w tym uroczyste śniadanie Wielkanocne;
  • Uroczysty obiad w Wielkanoc;
  • Uroczysta kolacja w Wielkanoc;

Ponadto:

  • otwarta balia zewnętrzna z serwowanym grzanym winem w sobotę;
  • nielimitowany dostęp do Strefy Wellness (mały basen, balia z wodą termalną, sauna);
  • rowery, bezpłatne Wi-fi; bezpłatny parking;
  • piłkarzyki, kijki nordic walking*.

Cena pakietu dla dwóch osób:

cennik

 

REZERWUJ

Ceny nie zawierają opłaty uzdrowiskowej 4zł/osobę/dobę i jest ona płatna gotówką bezpośrednio w recepcji hotelu. Opłata upoważnia do 20 % rabatu na bilety wstępu w kompleksie termalno-basenowym Termy Uniejów.

Warunki: Dzieci do 6 lat bezpłatnie Dzieci 6-12 lat 50% Dzieci powyżej 12 lat oraz dorośli 100%

* Konieczna wcześniejsza rezerwacja zabiegów

Hotel Uniejów**** ecoActive&Spa zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w ofercie pakietowej. Hotel poinformuje w dniu rozpoczęcia pakietu o godzinach imprez towarzyszących. Warunkiem rezerwacji jest dokonanie wpłaty 90% jej wartości w terminie wyznaczonym przez pracownika recepcji.

Na wypadek rezygnacji, wpłata nie podlega zwrotowi.

Wakacje...Zostań z nami na dłużej
Wakacje...Zostań z nami na dłużej
Wychodząc na przeciw osobom, które zamierzają spędzić w Hotelu Uniejów ecoActive & Spa dłuższy pobyt przygotowaliśmy specjalną ofertę oraz super ceny.
Mama i Córka
Mama i Córka
Pakiet stworzony specjalnie dla dwóch najbliższych sobie osób, czyli MAMY i CÓRKI. Zapraszamy Was drogie panie na kompleksową pielęgnację duszy i ciała w UniejówThermalSpa.
ThermalBeauty
ThermalBeauty
Pakiet ThermalBeauty stanowi intensywny plan terapeutyczny dla Twojej twarzy i ciała. To także rozkosz dla podniebienia o którą zadbają nasi doskonali kucharze. W Hotelu Uniejów ecoActive&Spa spędzisz wyjątkowe dni i powrócisz naładowany pozytywną energią.
Uniejów Thermal Spa Weekend
Uniejów Thermal Spa Weekend
Poczuj, zasmakuj i zostań z nami jak najdłużej. A gdy wyjedziesz, niech wspomnienia o nas na długo pozostaną w Twej głowie.
DaySPA Hotel Uniejów
DaySPA Hotel Uniejów
Pragniesz relaksu? Chcesz zrobić coś jedynie dla Siebie? Nasi terapeuci dostosują zabiegi do Twoich potrzeb.
Męski Wypad w stylu Hotel Uniejów
Męski Wypad w stylu Hotel Uniejów
Zapraszamy na kąpiel piwną w drewnianej balii na tarasie oraz do CoffeeClubu z atrakcyjną ofertą whisky i burbonów.
Termalna Odnowa
Termalna Odnowa
Pakiet Termalna Odnowa to kompleksowy plan terapeutyczny, który pozwoli dodać sił witalnych Twojemu organizmowi w jeden weekend. Bogaty w zabiegi pakiet SPA oraz wyjątkowa kuchnia restauracji LaRegina pozwoli w pełni się zregenerować.
Walentynki cały rok
Walentynki cały rok
Zapraszamy do spędzenia Walentynek z ukochaną osobą w Hotelu Uniejów ecoActive&Spa. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy moc atrakcji!
Dzień Kobiet w Uniejowie
Dzień Kobiet w Uniejowie
Serdecznie zapraszamy wszystkie cudowne Kobiety ze swoimi partnerami, przyjaciółkami, koleżankami, bądź córkami do miłego spędzenia czasu w Hotelu Uniejów ecoActive&Spa. Podczas pobytu w naszym hotelu przygotowaliśmy wiele atrakcji.