Oferty specjalne

Zostań z nami dłużej...

Wychodząc na przeciw osobom, które zamierzają spędzić w Hotelu Uniejów**** ecoActive&Spa dłuższy pobyt przygotowaliśmy specjalną ofertę oraz super ceny.
Poznaj szczegóły

Walentynki cały rok

Spraw miłą niespodziankę ukochanej osobie. Zarezerwuj Walentynkowy pakiet pobytowy by spędzić romantyczne chwile relaksując się i bawiąc w najlepszym hotelu SPA w Uniejowie.
od 1199 zł za pobyt
Poznaj szczegóły

Dzień Kobiet cały rok

Serdecznie zapraszamy wszystkie cudowne Kobiety ze swoimi partnerami, przyjaciółkami, koleżankami, bądź córkami do miłego spędzenia czasu
od 1899 zł za pobyt
Poznaj szczegóły

UniejówThermalSpa

Zapraszamy na niesamowite wrażenia w Hotelu Uniejów**** ecoActive&Spa. Poczuj, zasmakuj i zostań z nami dłużej, a gdy wyjedziesz, niech wspomnienia o nas pozostaną w twojej głowie.
od 2199 zł za pobyt
Poznaj szczegóły

Thermal Beauty

Pakiet ThermalBeauty to profesjonalne, nawilżające zabiegi na twarz dla każdego typu skóry oraz wyjątkowe masaże,a także rozkosz dla podniebienia, o którą zadbają nasi doskonali kucharze.
od 1999 zł za pobyt
Poznaj szczegóły

Termalna Odnowa

Pakiet Termalna Odnowa to kompleksowy plan terapeutyczny, który pozwoli dodać sił witalnych Twojemu organizmowi w jeden weekend.
od 1799 zł za pobyt
Poznaj szczegóły

Mama i Córka

Pakiet stworzony specjalnie dla dwóch najbliższych sobie osób, czyli MAMY i CÓRKI.
od 1949 zł za pobyt
Poznaj szczegóły

We dwoje

Pakiet „We dwoje” przeniesie Was w krainę relaksu, rozkoszy i zapomnienia. Smaczna i zdrowa kuchnia, przyjazne otoczenie oraz ekologiczne zabiegi w UniejówThermalSpa pozwolą cieszyć się wspólnie spędzonym czasem z Twoją drugą połową.
od 1999 zł za pobyt
Poznaj szczegóły

Męski wypad

Zapraszamy na kąpiel piwną w drewnianej balii w hotelowym ogrodzie na tarasie SPA.
od 1699 zł za pobyt
Poznaj szczegóły

Boże Narodzenie

Oferta została przygotowana z myślą o osobach, które chcą spędzić święta w gronie najbliższych odwiedzając ich w domowym zaciszu, a przy okazji poddać się pełnemu relaksowi w hotelowym UniejówThermalSpa.
od 1123,50 os./pobyt
Poznaj szczegóły
519 318 000 63 278 01 57 wew. 555