Oferty specjalne

Walentynki cały rok

Spraw miłą niespodziankę ukochanej osobie. Zarezerwuj Walentynkowy pakiet pobytowy by spędzić romantyczne chwile relaksując się i bawiąc w najlepszym hotelu SPA w Uniejowie.
od 1752 zł za pobyt
Poznaj szczegóły

Majówka 2023

Długi weekend majowy w Hotelu Uniejów**** ecoActive&Spa. Czas relaksu oraz odpoczynku warto zaplanować w urokliwym Uniejowie, gdzie można oddać się błogiemu lenistwu, bądź aktywnie spędzić czas.
od 1341,00 2 os./pobyt
Poznaj szczegóły

Wielkanoc 2023

Zapraszamy Państwa do spędzenia niezapomnianych Świąt Wielkanocnych w Rodzinnej atmosferze w Hotelu Uniejów ecoActive&Spa w Uniejowie. Pyszne jedzenie, domowe wypieki, rodzinna atmosfera, indywidualne podejście do Gości, świąteczne dekoracje sprawią, że poczujecie się Państwo wyjątkowo.
od 1519,00 2 os./pobyt
Poznaj szczegóły

Odprężenie dla Dwojga

Spraw wyjątkową niespodziankę ukochanej osobie. Zarezerwuj pobyt SPA w Hotelu Uniejów, by spędzić romantyczne chwile relaksując się
w niezwykłym UniejówThermalSpa.
W Restauracji LaRegina czekają na Was wykwintne dania kuchni międzynarodowej i polskiej. Kameralnie, przyjemnie i smacznie w doskonałym towarzystwie.
od 2199 zł za pobyt
Poznaj szczegóły

BABSKI WEEKEND

Serdecznie zapraszamy na weekendowy pakiet SPA. Dla wyjątkowych kobiet podczas pobytu w naszym hotelu przygotowaliśmy wiele atrakcji.

od 2479 zł za pobyt
Poznaj szczegóły

Relaks dla Dwojga

Pragniesz znaleźć wyjątkowe miejsce
na spędzenie wolnego czasu z ukochaną osobą? Hotel Uniejów **** ecoActive&Spa ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Pakiet Relaks dla Dwojga przeniesie Was w krainę wypoczynku, rozkoszy i zapomnienia. W Restauracji LaRegina czekają na Was wykwintne dania kuchni międzynarodowej i polskiej.
Wyjątkowe zabiegi w SPA pozwolą cieszyć się wspólnie spędzonym czasem z Twoją drugą połową.
od 2539 zł za pobyt
Poznaj szczegóły

Przyjaciółki w SPA

Weekendowy pakiet SPA przygotowany specjalnie dla Was! To będzie wyjątkowy czas tylko we dwie. Podczas pobytu w naszym hotelu przygotowaliśmy wiele atrakcji.
Zapraszamy Was na posiłki do Restauracji LaRegina, oferującej wykwintne dania kuchni międzynarodowej i polskiej.
od 2479 zł za pobyt
Poznaj szczegóły

Mama i Córka

Pakiet stworzony specjalnie dla dwóch najbliższych sobie osób, czyli MAMY i CÓRKI.
od 2629 zł za pobyt
Poznaj szczegóły

Wieczór Panieński

Szukasz pomysłu na wieczór panieński? Zapraszamy do Hotelu Uniejów **** ecoActive&Spa. Wieczór w balii termalnej na tarasie SPA to niezapomniane przeżycia.
od 619,00
Poznaj szczegóły

Wieczór kawalerski

Planujecie wieczór kawalerski i szukacie odpowiedniego miejsca? Zapraszamy do Hotelu Uniejów **** ecoActive&Spa.

od 639 zł za pobyt
Poznaj szczegóły
519 318 000 63 278 01 57 wew. 555