Rytuały

Odprężenie dla dwojga                      czas 120min, cena 599zł
Spędź czas z ukochaną osobą w balii termalnej z dodatkiem mleka, która stanowi jedną z najskuteczniejszych, naturalnych metod dbania o zdrową i ujędrnioną skórę. Do balii nasi kelnerzy dostarczą butelkę wytrawnego wina. Po kąpieli zapraszamy na masaż gorącą, aromatyczną czekoladą dla dwojga, który jest doskonałym sposobem na relaks i odprężenie.

 

Relaks dla dwojga                               czas 150min, cena 939zł
Na początku zapraszamy na kąpiel Różany ogród w płatkach róż oraz dodatkiem naturalnego oleju z róży. Do balii nasi kelnerzy dostarczą butelkę wytrawnego wina. Po kąpieli zapraszamy oboje na zabieg na twarz Thalgo Flash Lift Treatment, który daje natychmiastowy efekt napięcia skóry. Na zakończenie pobytu w SPA czekać będzie masaż aromatyczną świecą, wykonywany w rytm oddechu w połączeniu z doskonałym aromatem stanowiącym wyjątkowy sposób na pełny relaks.

 

Kąpiele w baliach z uniejowską wodą termalną

Rycerska w piwie                             czas 60min, cena 179zł
to kąpiel w wypełnionej wodą termalną oraz piwem kąpielowym drewnianej balii. Naturalne,  niefiltrowane i niepasteryzowane, rzemieślnicze piwo z Browaru Wiatr to bogactwo  witamin z grupy B, które stanowią doskonałe nawilżenie dla skóry ciała. Ta kąpiel to także sposób na relaks.

 

Marysieńki w winie                          czas 60min, cena 179zł
to specjalnie przygotowana kąpiel w balii z wodą termalną oraz dodatkiem wina. Dzięki zawartym w winie kwasom owocowym mającym właściwościom złuszczająco-regenerujące, skóra po kąpieli jest delikatnie odżywiona.

 

Kleopatry w mleku                           czas 60min, cena 179zł
to kąpiel w wodzie termalnej z mlekiem, która stanowi jedną z najskuteczniejszych, naturalnych metod dbania o zdrową i ujędrnioną skórę. Enzymy zawarte w mleku, nawilżają skórę oraz delikatnie ją napinają. Relaks połączony z pielęgnacją to doskonały sposób na dobre samopoczucie.

 

Różany ogród w płatkach róż          czas 60min, cena 199zł
to kąpiel w wodzie termalnej i płatkach róż oraz dodatkiem naturalnego oleju z owoców dzikiej róży. Aromat róży koi zmysły oraz wycisza umysł. Doskonały sposób na wieczorny relaks, a także na wyznanie uczyć bliskiej osobie.

 

Uniejowska woda                             czas 60min, cena 149zł
to kąpiel w termalnej uniejowskiej wodzie słonej. Woda wydobywana z głębokości 2000 metrów, bogata w związki aktywne relaksuje oraz odprężą ciało. Jest idealnym sposobem na głęboki relaks oraz odpoczynek.

 

 

519 318 000 63 278 01 57 wew. 555