Pakiety

Kobieta standardowy

Jeżeli uwielbiasz słodkości i pragniesz relaksu dla ciała i duszy stajemy naprzeciw Twoim wymaganiom. Profesjonalna kadra terapeutyczna zadba o najdrobniejszy szczegół, po to abyś poczuł się wyjątkowo.
od 319 zł 145 min.
Poznaj szczegóły

Kobieta optymalny

Regenerujący i odprężający zabieg dedykowany kobietom wymagającym. Podczas 145 minut zostanie dogłębnie odżywiona skóra twarzy i ciała.
od 449 zł 155 min.
Poznaj szczegóły

Kobieta premium

Zabieg stworzony został w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie. Zawartość odpowiednich składników spowoduje że zauważysz szybką regenerację Twojej skóry.
od 539 zł 165 min.
Poznaj szczegóły

Mężczyzna standardowy

Pakiet pielęgnacyjny stworzony dla aktywnych mężczyzn. Specjalnie dobrany nawilżająco-energizujący zabieg na twarz wywołuje efekt silnego dotlenienia, rewitalizacji i odżywienia skóry.
od 349 zł 170 min.
Poznaj szczegóły

Mężczyzna optymalny

Relaksujący pakiet zapewniający doskonałe samopoczucie i niezrównane uczucie komfortu. Wieczór rozpoczyna się od skorzystania z kąpieli w wypełnionej wodą termalną drewnianej balii.
od 419 zł 170 min.
Poznaj szczegóły

Mężczyzna premium

Odprężający pakiet skierowany do zapracowanych mężczyzn. Na początku zapraszamy na kąpiel w drewnianej balii na tarasie Spa wraz z kuflem piwa.
od 489 zł 185 min.
Poznaj szczegóły

We dwoje standard

Kompleksowy pakiet stworzony z myślą o parach który pozwoli na pełen relaks w intymnej atmosferze dopełniając ją wyjątkowymi zabiegami na ciało i twarz.
od 679 zł 145 min.
Poznaj szczegóły

We dwoje optymalny

Zmysłowy pakiet stworzony dla par chcących spędzić chwilę relaksu w niezwykłym otoczeniu Spa pobudzającym zmysły.
od 919 zł 170 min.
Poznaj szczegóły

We dwoje premium

Pakiet stworzony dla par chcących spędzić niezapomnianą, rozbudzającą miłość przygodę dla zmysłów i ciała.
od 979 zł 170 min.
Poznaj szczegóły

Luksusowy pobyt nad Wartą

Pakiet stworzony przez specjalistów z myślą o osobach ceniących sobie spokój. Gwarantujemy przestrzeń pełną pozytywnej energii, w której zostaniesz otoczony aurą relaksu i harmonii.
od 960 zł 410 min.
Poznaj szczegóły
519 318 000 63 278 01 57 wew. 555