Warta - grzechu i spaceru warta

 

Czas trwania: 50 minut

Z dzieckiem: Tak

Wyjdź z Hotelu Uniejów, idź wzdłuż bulwarów.

Przejdź przez kładkę i skręć w lewo, zejdź schodami w dół i już jesteś na trasie.

 

Zapraszamy na spacer wzdłuż rzeki Warty, gdzie cała trasa przebiega po utwardzonej ścieżce. Spacer po niej jest przyjemny o każdej porze dnia i nocy, dzięki licznie rozmieszczonym lampom. Cała trasa otoczona jest zielenią, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Trasa spacerowa prowadzi pomiędzy starym i nowym korytem rzeki Warty, oferując przepiękne widoki na okoliczną przyrodę. Na naszej trasie często można spotkać biegające zające, a widoki na łąki i tereny zalewowe z pewnością zachwycą miłośników natury.

W trakcie spaceru mijamy także plażę, gdzie rzeka Warta spotyka się z gorącą wodą termalną, tworząc unikalne miejsce, idealne do kąpieli przez cały rok. Warto także zatrzymać się na „Szlaku Bosych Stóp” - to wyjątkowa ścieżka spacerowo-terapeutyczna, która oferuje możliwość masażu stóp różnego rodzaju podłożem, co korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie.

Rzeka Warta to nie tylko doskonałe miejsce do spacerów, ale także idealne dla miłośników spływów kajakowych. Jest to największy prawy dopływ Odry i czwarta pod względem długości rzeka w Polsce. Jej dorzecze obejmuje liczne parki krajobrazowe oraz sztuczny Zbiornik Jeziorsko.

Zapraszamy do odkrywania piękna i uroku rzeki Warty podczas naszego spaceru!

 

 

519 318 000 63 278 01 57 wew. 555